Košile a kalhoty pro myšáka Maileg - Dad

Kód: MIL513
Novinka
Značka: Maileg
425 Kč 351 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2025
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý myší tatínek si zaslouží stylový a pohodlný outfit, ve kterém může být elegánem na rodinné procházky i pohodové večery u krbu. Tento set obsahuje košili s límečkem v teplém karamelovém odstínu s drobnými modrými puntíky a k tomu pruhované kalhoty, které skvěle ladí s celkovým vintage stylem Maileg.

Oblečení je navrženo tak, aby tatínek myšák vypadal vždy šik, ať už si užívá chvíle s rodinou nebo se vydává na myší obchodní schůzky. Díky kvalitním materiálům je nejen krásné na pohled, ale i příjemné na dotek. A aby bylo vždy pečlivě uschované a nezmačkalo se, nezapomeňte na nezbytná kovová ramínka Maileg, která jsou ideální pro zavěšení šatů do skříní myšek.

Údržba: Oblečení můžete prát max. na 30 stupňů. Nedoporučujeme sušit v sušičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Značka: Maileg
Barva: Hnědá
Materiál: Bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Maileg je značka okouzlujících dánských hraček. Firmu založila dánská designérka a ilustrátorka Dorothe Mailil a její manžel Erik. Hračky Maileg děti inspirují a vnáší do jejich hry spousty fantazie a představivosti. Svět Maileg plný krásných hraček, hravých doplňků a ozdob, které lze sbírat a uchovávat, můžeme sdílet s přáteli a rodinou po generace. Na MILKY najdete rozmanitý sortiment této značky, který chytne za srdce jak děti, tak i dospělé.